Jesteśmy firmą, która mocno stawia na patriotyzm konsumencki. Stawiamy do polskie produkty, z polskich sklepów, od polskich przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i nawiązywanie współpracy.

Dostawcy

Zapraszamy lokalne firmy i dostawców do współpracy, jeżeli chcecie przedstawić nam waszą ofertę zapraszamy do zaaplikowania poniżej.

Współpraca reklamowa

Nawiązujemy także współpracę z lokalnymi siłowniami, salami fitness, klubami i firmami, które mają powiązanie ze sportowym trybem życia.

Praca

Chcesz działać w naszym zespole? Rozwijać swoje możliwości i mieć swobodę wykonywania pracy? Wyślij nam swoje CV (CV bez zdjęć nie będą brane pod uwagę). Na dzień dzisiejszy poszukujemy do zespołu kucharzy, pomocy kuchennej i kierowcy.

Franczyza

Masz środki, a nie masz pomysłu na biznes? Umów się na spotkanie i zapoznaj się z naszą ofertą franczyzy. Miej pewny start – nie ryzykuj!

Zapraszamy do kontaktu poniżej!

[contact-form to=’info@gastrofit.pl’ subject=’współpraca – gastrofit’][contact-field label=’Imię i nazwisko’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Telefon kontaktowy’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Wiadomość’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]