W naszej ofercie znajdzie Państwo:

DIETĘ STANDARDOWĄ

Najczęściej zamawianą i najbardziej popularną, skomponowaną z 5 posiłków. Bazujemy głównie na chudym mięsie, oferta najbardziej urozmaiconego jadłospisu. Dedykowaną nie tylko dla sportowców, ale także dla osób które nie koniecznie liczą kalorie na co dzień! Już od 34zł!

DIETĘ WEGETARIAŃSKĄ

Zamiennik naszej najpopularniejszej diety standard w wersji wegetariańskiej. Główne zamiennikiem mięsa to tofu, sery, ryby, jajka. Już od 36zł!

DIETĘ BEZGLUTENOWĄ

Zamiennik diety standardowej dedykowany dla osób z nadwrażliwością na gluten, bądź stwierdzoną celiakią. Bazujemy głównie na gotowych, bezglutenowych zamiennikach. Już od 42zł!

DIETA SPORT

Tutaj już nie ma miękkiej gry! Dedykowana głównie dla mężczyzn. Nie ograniczamy się do chudego mięsa, zupy, koktajle schodzą na drugi plan. Jadłospis może wydawać się bardziej monotonny, ale na pewno bardziej wartościowy. DIETA DOSTĘPNA JUŻ NIEBAWEM!

ZESTAW PRACA

Zestaw kierowany głównie dla osób, których nie interesują kalorie. Chcą jedynie dobrze, zdrowo zjeść. Pakiet 3 posiłkowy w porcjach serwisowych. Już za 30zł!

4KIDS

Zestaw kierowany głównie dla dzieci. Wersja 3 posiłkowa, dobór posiłków, dedykowany pod najmłodszych pudełkowiczów! ZESTAW DOSTĘPNY JUŻ NIEBAWEM

DLA FIRM

Posiłki regeneracyjne dla pracowników.