REGULAMIN

Q – Z czego składa się oferta?

A – Oferta składa się z 5 bądź 3 posiłków w zależności od wybranego pakietu.


Q – Jak wyglądają posiłki?

A – W ofercie 5 daniowej zestaw składa się z solidnego śniadania, drugiego posiłku słodkiego w postaci deseru, 3 posiłek w formie obiadu, podwieczorek głównie w postaci sałatki a ostatnie danie jako lekkie w postaci, zup, kremów, serków.

Natomiast zestaw praca składa się najczęściej z 3 pierwszych posiłków wyżej wymienionego zestawu. Z konkretnymi posiłkami można się zapoznać w zakładce oferta pudełkowa pod odpowiednim zestawem.


Q -Kiedy mogę się spodziewać dostawy?

A – W zależności od miasta posiłki dostarczane są w godzinach wieczornych i nocnych. Każdy klient dostaje informacje z konkretnymi godzinami dowozu. Aby sprawdzić dokładne godziny należy wejść w zakładkę ‘MAPA ZASIĘGU’ i wybrać odpowiednie miasto.


Q – Co w przypadku, gdy nie mogę odebrać zestawu?

A – W przypadku nieobecności należy poinformować nas o tym z 36h wyprzedzeniem, aby przełożyć dzień i skorzystać z tzw. urlopu. W przypadku nie zastania przez kuriera klienta bez powyższego poinformowania, kurier zostawia paczkę pod adresem/ w miejscu alternatywnym uwzględnionym wcześniej (na własną odpowiedzialność). W przypadku braku alternatywnego adresu/miejsca kurier próbuje nawiązać kontakt telefoniczny jednorazowo. W przypadku nieodebrania paczki – zestaw przepada.

[Pełny regulamin]


Q – Czy kalorie przedstawione w ofercie są dokładnie wyliczane?

A – Tak, posiłki wyliczamy z największą możliwie dokładnością. Kalorie mogą się wahać do 100kcal.


Q – Nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedniej opcji kalorycznej.

A – W przypadku braku opcji kalorycznej podanej z naszego zakresu prosimy o informację a my wtedy przygotowujemy indywidualną wycenę.


Q – Mam swoją dietę, czy możecie ją dla mnie przyrządzić?

A – Oczywiście, przygotowujemy także, indywidualne diety. W przypadku gotowej diety indywidualna wycena trwa do  48h (zazwyczaj krócej), w przypadku rozpisywania diety przez nas, jedynie pod zalecenia dietetyka – czas przygotowania wyceny może się wydłużyć.


Q – Mieszkam poza obszarem dowozu, czy jest szansa na dowóz posiłków?

A – Tak, obszar zaznaczony w zakładce ‘MAPA ZASIĘGU’ jest jedynie obszarem darmowego dowozu, posiłki możemy dowieźć w dowolne miejsce, podlega to jednak dodatkowym kosztom za transport ustalanym indywidualnie.


Q – Czy mogę negocjować cenę?

A – Jak najbardziej może Pan/Pani zaproponować swoją sugestie, jednak rabaty podlegają głównie stałym klientom, bądź dla grup zorganizowanych, rodzin.


Q – Nie wiem jaka opcja kaloryczna jest odpowiednia dla mnie.

A – Najprostszym sposobem, jednak niedokładnym jest dowolny kalkulator internetowy. W innym przypadku zapraszamy na nasze konsultacje sportowe, gdzie nasz dietetyk pomoże dobrać odpowiedni rodzaj diety i ustali cele.